Czym jest kryptografia helium i jak mogę zdobywać nagrody HFT?

Przez ostatnie kilka lat wielu spekulowało na temat przyszłości debaty na temat hiperinflacji. Wiele zależy od działań Rezerwy Federalnej i ich reakcji na inflację. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebują, jest ogromny napływ gotówki, który może spowodować hiperinflację w Stanach Zjednoczonych i doprowadzić do drastycznych zmian w sposobie prowadzenia biznesu przez ten kraj. Jednak według najnowszych szacunków gospodarka będzie na stabilnym kursie, a inflacja pozostanie niska. To dobra wiadomość dla posiadaczy zarówno złotych, jak i srebrnych monet.

Istnieje wiele spekulacji na temat tego, czy niedawny wzrost cen towarów jest spowodowany wpływem inflacji na podaż pieniądza na świecie. Można argumentować, że zasięg dowodu wzrośnie ponownie, gdy warunki gospodarcze w Stanach Zjednoczonych ustabilizują się. Nie ma wątpliwości, że wraz ze wzrostem inflacji wzrośnie cena prawie każdego towaru z wyjątkiem złota. Jeśli w przeszłości posiadałeś złoto, wiesz, że jest to bardzo rzadkie. Są oczywiście wyjątki, takie jak panika z 2021 r., kiedy wszyscy widzieli dwucyfrowy procentowy wzrost cen towarów. Niezależnie od tego, większość inwestorów czeka na solidny okres dowodów, zanim wróci do pokrycia złotem lub srebrem.

Z drugiej strony ci, którzy wątpią w wpływ inflacji na światowy system monetarny, powinni przyjrzeć się ostatnim zmianom w zarządzaniu aktywami cyfrowymi. Niedawne ogłoszenie przez rząd szwajcarski, że wdroży ogólnokrajową zdecentralizowaną sieć, sprawia, że ​​zastanawiasz się, jak daleko mogą się posunąć zdecentralizowane systemy, takie jak hel. W końcu projekt Hyperledger, który był wspólnym wysiłkiem IBM, Intela i innych znanych firm technologicznych, jest doskonałym przykładem zdecentralizowanej sieci, która wykorzystuje moc przetwarzania rozproszonego. Tego typu sieci były już wykorzystywane w niektórych przypadkach, np. w wojskowych i prywatnych laboratoriach badawczych. Jedno jest pewne; są bardzo zaradni i wydajni. Wyobraź sobie, jak by to było, gdyby całe twoje finansowe i elektroniczne życie było pod kontrolą zdecentralizowanej agencji.

Teraz, gdybyś miał zapoznać się z aktualną uprawą smartfonów, przekonałbyś się, że większość z nich działa w architekturze ARM, która jest kontrolowana przez scentralizowany stos protokołów o nazwie Bluetooth. Jedną z największych zalet zdecentralizowanej sieci, takiej jak system szyfrowania helowego, jest to, że eliminuje potrzebę scentralizowanej kontroli nad urządzeniami. Jak widzieliśmy w przypadku planu rządu szwajcarskiego dotyczącego wdrożenia krajowej sieci bezprzewodowych routerów i balonów odpornych na hel, ludzie będą musieli zaufać swoim urządzeniom, aby uzyskać do nich dostęp. Infrastruktura helium https://minerhelium.pl eliminuje również problem kradzieży tożsamości, ponieważ urządzenia byłyby chronione nawet w ruchu.

Ponieważ urządzenia komunikowałyby się tylko na krótkie odległości, użytkownicy nie będą musieli się martwić o naruszenie bezpieczeństwa, nawet jeśli ich dane są kontrolowane zdalnie. W ten sposób nowa rewolucja dotycząca smartfonów zostanie zrewolucjonizowana: poprzez bezpieczniejszy i bardziej wydajny smartfon, który zapewni Ci nagrody za Twoje dane. Ponieważ jednak będzie to stosunkowo nowa technologia i koncepcja, jest jeszcze za wcześnie, aby zrozumieć wszystkie implikacje i reperkusje, jakie będzie miała ta nowa aplikacja na smartfony. Aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób kryptografia helowa może pomóc w kształtowaniu przyszłości smartfonów, przyjrzyjmy się, jak ten nowy system będzie działał.

Podobnie jak w przypadku poprzednich sieci, idea tej nowej aplikacji na smartfony jest dość techniczna. Zasadniczo użytkownicy smartfonów będą zdobywać nagrody za przesyłanie danych z jednego miejsca do drugiego za pomocą kieszeni powietrznych. W tym celu będą używać smartfonów do zeskanowania kodu kreskowego na przesyłanych przedmiotach. Po zakończeniu skanowania smartfon wyświetli informacje zebrane podczas skanowania. Ta akcja zapewni użytkownikowi smartfona nagrody w postaci mil lotniczych, które są doliczane do konta użytkownika.

Jednak w przeciwieństwie do mil lotniczych, nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o przekazywanie nagród. Kwota, którą możesz zarobić miesięcznie, zależy od tego, ile przedmiotów przesyłasz, a także od częstotliwości ich przesyłania. Poza tym nie będziesz ograniczony do niektórych przedmiotów, które można wykorzystać jako nagrody. Możesz użyć prawie każdego elementu, o ile jego Hash Tag zawiera słowa kluczowe „HELRCOG” i „NETFLIP”. W ten sposób użytkownicy mogą zdobywać nagrody za wydobywanie helu bez konieczności zbytniego inwestowania w ten proces.